poniedziałek, 24 listopada 2014

Mieszkanie w Krakowie

Bardzo podoba mi się to, że mogę mieszkać w Krakowie. Nieważne czy mieszka się w krakowskim hotelu czy też w mieszkaniu, emocje zapewne są takie same. Nie każde noclegi w Krakowie należą do tanich, są też takie, za które trzeba zapłacić sporo pieniędzy ale w sumie to przecież każdy wydaje na noclegi w Krakowie tyle pieniędzy ile chce. Można znaleźć hotel w Krakowie, za który nie trzeba płacić majątku lub taki, który jest droższy. Hoteli w Krakowie nie brakuje a więc wybór jest spory. Turyści mogą więc śmiało przyjeżdżać do Krakowa i cieszyć się z pobytu tutaj. 

Niektórzy mówią bo spotkałam się też z takimi opiniami, że Kraków jest fajny tylko na chwilę, że można przyjechać zatrzymać się w jednym z krakowskich hoteli i spędzić tam jakiś czas lecz mieszkanie w nim na dłużej jest dość męczące ponieważ w Krakowie jest praktycznie zawsze dużo ludzi. W każdej porze roku jest masa turystów, studentów polskich lub zagranicznych lub osób, które przyjechały do Krakowa pracować. Kraków słynie z tego, że jest w nim dość dużo osób przejezdnych. Dla takich osób mieszkanie w Krakowie sprowadza się jedynie do wynajęcia pokoju w hotelu w Krakowie i spędzenie tam kilku lub kilkunastu nocy.

Dla mnie mieszkanie w Krakowie jest czymś o czym zawsze marzyłam, to miasto ma swój urok, powiem szczerze, że można się w nim zakochać. Tłumy na rynku lub nad Wisłą pokazują, że miasto to żyje. W dzień przepełnione kawiarnie i chodniki natomiast w nocy mnóstwo osób bawiących się w klubach. W Krakowie zawsze może spotkać Cie coś ciekawego, innego, zaskakującego, nigdy nie przewidzisz co akurat dzisiaj Cie spotka. Myślę, że to jest właśnie urok Krakowa, jest on tajemniczy a jednocześnie otwarty na nowe, niespodziewane przeżycia. Tak czy siak warto przyjechać do Krakowa, można mieszkać w mieszkaniu lub w hotelu Kraków, nieważne, ważne aby móc doświadczyć tego co oferuje nam Kraków ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz